Ponuda poslova

Osobe za rad na terenu – prodajni predstavnici (m/ž)

Objavljeno: -

Stupanj obrazovanja: SSS

B.net odjel: Prodaja

Lokacija: Zagreb, Osijek, Split, Rijeka, Zadar, Šibenik, Dubrovnik, Pula

Vrsta posla: rad na određeno sa mogućnosti stalnog zaposlenja

Opis posla

Terenski posao koji se sastoji od predstavljanja usluga te ishođenja suglasnosti od predstavnika stanara u svrhu proširenja B.netove telekomunikacijske mreže.
Ako si dinamična, komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, spremna za rad na terenu, imaš želju za daljnjim unaprjeđenjem svojih prodajnih i pregovaračkih vještina i znanja, a voliš i nove izazove - prijavi se!

Uvjeti:

  • jasno izražavanje u govoru i pismu
  • razvijene komunikacijske vještine
  • razvijene osnovne prodajne vještine
  • sklonost timskom radu
  • iskustvo rada u prodaji na terenu je prednost

Vještine: Word, Excel, Outlook, internet

Nudimo:

  • rad u ugodnom okruženju
  • dinamičnu timsku atmosferu
  • edukaciju i usavršavanje
  • stimulativna primanja na bazi ostvarenih prodajnih rezultata: fiksni dio + varijabilni dio.

Studenti za rad u teleprodaji (m/ž)

Lokacija: Zagreb

Vrsta posla: privremeni radni odnos

Želiš li:

  • Kvalitetno iskoristiti višak slobodnog vremena?
  • Zaraditi vlastiti džeparac?
  • Radno vrijeme kreirati prema osobnom rasporedu?
  • Raditi među vršnjacima sličnih interesa?

Ako si se pronašao/la u barem jednom od navedenih pitanja - javi nam se.

Ostali uvjeti:

  • raspoloživost za rad od 10:00 do 20:00 sati, tijekom cijele godine
  • reguliran status redovnog studenta
  • razvijene vještine telefonske prodaje
  • poznavanje rada na internetu te u MS Office Wordu, Excelu, Outlooku
  • spremnost na timski rad i dijeljenje informacija
  • strpljenje

Nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme
  • osiguranu edukaciju
  • garantiranu zaradu