Naslovnica / B.net / Posao i karijere / Ponuda poslova

Ponuda poslova

Osobe za rad na terenu – prodajni predstavnici (m/ž)

Objavljeno: -

Stupanj obrazovanja: SSS

B.net odjel: Prodaja

Lokacija: Zagreb, Osijek, Split, Rijeka, Zadar, Šibenik, Dubrovnik, Pula

Vrsta posla: rad na određeno sa mogućnosti stalnog zaposlenja

Opis posla

Posao se izvodi na terenu, a sastoji se od predstavljanja usluga i ishođenja suglasnosti od predstavnika stanara u svrhu proširenja B.net telekomunikacijske mreže.

Ako ste upravo vi dinamična, komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, spremna za rad na terenu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih prodajnih i pregovaračkih vještina i znanja, a spremni ste za nove izazove - prijavite se!

Uvjeti

- jasno izražavanje u govoru i pismu
- razvijene komunikacijske vještine
- razvijene osnovne prodajne vještine
- spremnost na timski rad
- iskustvo rada u prodaji na terenu smatrati će se prednošću

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju i ambicioznom timu
- edukaciju i usavršavanje
- stimulativna primanja na bazi ostvarenih prodajnih rezultata: fiksna + varijabilna plaća

Studenti za rad u teleprodaji (m/ž)

Lokacija: Zagreb

Vrsta posla: privremeni radni odnos

Jeste li ikada željeli:

  • kvalitetno iskoristiti višak slobodnog vremena?
  • zaraditi vlastiti džeparac?
  • radno vrijeme kreirati prema osobnom rasporedu?
  • raditi među vršnjacima sličnih interesa?

Ako ste sebe pronašli barem u jednom od postavljenih pitanja - javite nam se (nemate što izgubiti).

Ostali uvjeti:

  • spremnost na rad od 10:00 do 20:00 sati, tijekom cijele godine
  • reguliran status redovnog studenta
  • jasno izražavanje (govor, pismeno)
  • razvijene komunikacijske vještine
  • razvijene vještine telefonske prodaje
  • poznavanje rada u MS office Word, Excel, Outlook, Internet
  • spremnost na timski rad i dijeljenje informacija
  • strpljenje

Nudimo vam:

  • radno vrijeme fleksibilno, edukacija osigurana, zarada garantirana

Sve ovo i puno toga, čeka vas u našem timu.